Weterynarz ruda śląska - PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA VETICUS Tomasz Senderowski

Data dodania: 30-06-2019

Opis:

Psy i koty są ukochanymi pupilami wielu osób, niestety tak jak ludzie, zapadają na rozmaite choroby, niekoniecznie w zaawansowanym wieku. Żeby je chronić przed dolegliwościami albo im przeciwdziałać, konieczne jest wsparcie weterynaryjne. Na szczęście można je otrzymać na bardzo wysokim poziomie w rozmaitych zakątkach Polski, nie tylko w najbogatszych miastach, gdzie generalnie dostęp do usług jest najlepszy.

Kogo interesuje weterynarz w Rudzie Śląskiej, ten powinien sprawdzić, czym wyróżnia się przychodnia Veticus. Właśnie tam można zapisać psa lub kota na szczepienie profilaktyczne, usuwanie pasożytów, tlenoterapię i wiele innych zabiegów oraz konsultacji. Jeśli widoczne są nietypowe objawy, lepiej zawczasu umówić się na wizytę. Czasami prześwietlenie czy drobny zabieg chirurgiczny lub wdrożenie leczenia farmakologicznego zapobiegają rozwojowi groźnej choroby i ratują życie pupila.

Jeśli leczyć psa lub kota to tam, gdzie jest to naprawdę skuteczne. Pod sprawdzonym adresem otrzymuje się profesjonalną pomoc i ludzkie zrozumienie trudnej sytuacji.


Weterynarz ruda śląska - PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA VETICUS Tomasz Senderowski

Informacje:

Nazwa: PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA VETICUS Tomasz Senderowski

Adres: 11 Listopada 24

Miejscowość: Ruda Śląska

Kod pocztowy: 41-717

Telefon: +48 576 997 964

WWW: http://veticus.net/

Wyraź opinięNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Zagłosuj:

Ocena (0 z 0 głosów)

Inne Firmy

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

Doma Pak

VAPORSHOP.PL