https://skorzecin.org.pl/ • Skorzęcin domki

Data dodania: 24-02-2019

Opis:

Dokąd wybrać się na wakacje z dziećmi? Powinno to być miejsce, które zapewni rozrywkę zarówno maluchom, jak i osobom dorosłym. Pobyt nad jeziorem w domku wczasowym z pewnością będzie udany. Czy może być coś lepszego od zabawy na plaży, gry w piłkę z rodzicami, jak również od budowania zamków z piasku? Do ośrodka w Skorzęcinie z chęcią udają się rodziny z dziećmi, gdyż zapewnia on odpowiednie warunki gościom. Do jego oferty należą domki letniskowe oraz apartamenty. Na terenie ośrodka działa wesołe miasteczko, które na pewno przypadnie do gustu starszym pociechom.

Dorośli turyści podczas pobytu w skorzęcińskim ośrodku mogą korzystać z licznych atrakcji przygotowanych z myślą o nich. Zlokalizowane w jego pobliżu punkty gastronomiczne pozwolą na czas wakacji zapomnieć o gotowaniu. Warto dodać, iż skorzęcińskie domki zostały wyposażone w sprzęty i meble gwarantujące komfortowy pobyt.

Więcej informacji na temat powyższej oferty zostało udostępnionych na skorzecin.org.pl. Na tej stronie znaleźć można numer telefonu niezbędny do dokonania rezerwacji.


https://skorzecin.org.pl/ • Skorzęcin domki

Informacje:

Nazwa: Słoneczny Brzeg Skorzęcin

Adres: Plażowa 1

Miejscowość: Skorzęcin

Kod pocztowy: 62-230

Telefon: 730-245-385

WWW: https://skorzecin.org.pl/

Wyraź opinięNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Zagłosuj:

Ocena (0 z 0 głosów)

Inne Firmy

Zakład Produkcyjno Handlowy IZOMER

Biuro Detektywistyczne Sławomir Ast

Instytut Ekspertyz Kryminalistycznych Analityks Sp. z o.o